Nawigacja

 • PLAN OBCHODÓW DNI KAZANIC-DNI RODZINY' 2014 z "ANDRE"

  Wielkimi krokami zbliża się drugi weekend maja, a z nim dziesiąte już DNI KAZANIC. Plan obchodów ...

  Poniżej projekt X DNI KAZANIC' 2014

  8 maja 2014 r. (czwartek)

  godz. 18:oo - Msza sw. z okazji ŚWIĘTA SZKOŁY , po Mszy Św. Wieczornica Papieska

  9 maja 2014 (piątek)         

  10:oo – Piłkarski Turniej „Mini Liga Mistrzów” (boisko-szkoła)

  10 maja 2014 (sobota)

  10:oo – miting LA pod patronatem olimpijki – L. Chewińskiej

  11:oo - X Rajd Zuchowy i Harcerski

  15:oo – barwny korowód ulicami Kazanic

  20:oo – zuchowo-harcerskie ognisko z pląsami (przy szkole)

  21:oo – zabawa festynowa w świetlicy OSP

  11 maja 2013 (niedziela)

  12:oo - mecz ligowy "Jordan" Kazanice - "Wardrom" Jamielnik

  14:oo – start, mini recital "Wesołych Bąbli"

  14:15 - "Wojowie kontra wikingowie" - widowisko historyczne

  15:45 – moto-parada

  16:oo – koncert orkiestry dętej z Lubawy

  17:oo – zespół "BLUES STATION"

  18:oo - finał kiermaszu, aukcje

  18:3o - szkolna estrada

  19:oo  – iluzjonista Maciej Szymański

  20:oo – gwiazda Dni Kazanic - "ANDRE”

   21:15 - pokaz fajerwerków i zabawa na zakończenie

   

  Ponadto: gróchówka strażacka, kawiarenka, zlot motocykli, wesołe miasteczko, grill.

  ZAPRASZAMY !!!

 • "JAN PAWEŁ II - ŚWIĘTYCH NASZYCH CZASÓW" - 8 maja br.

  8 maja po wieczornej Mszy Sw. w naszej szkole będzie miała miejsce wieczornica z okazji kanonizacji JPII „JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTY NASZYCH CZASÓW”, na której m.in. odbędzie się ogłoszenie wyników konkursów o Janie Pawle II.

  Konkurs plastyczny – dla uczniów klas szkoły podstawowej do klasy V włącznie. Technika dowolna. Format – A3. Prace składać do sekretariatu szkoły do 15 kwietnia br. Prace ocenia komisja w składzie:

  Dorota Zabłotna, Renata Łukwińska i Anna Łuczak.

  Konkurs wiedz o Janie Pawle II dla uczniów klasy VI SP i uczniów klas gimnazjalnych, który odbędzie się 15 kwietnia w godz. 9:oo – 10:2o. Komisja: Irena Kowalewska, Andrzej Chołaszczyński, Marcin Jackowski.. Zapisy – p. Irena Kowalewska.

 • NASZE WSPARCIE DLA RODZINY Z MONTOWA

  Samorząd Uczniowski oraz Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Montowie zwracili się do nas z prośbą  o pomoc pogorzelcom, których dom uległ spaleniu w pożarze 1 lutego 2014 r. w godzinach wieczornych. Cztery rodziny straciły dach nad głową.

  Poniżej przedstawiamy treść listu:

  "Jedną z rodzin poszkodowanych jest rodzina wielodzietna. Pan Dąbrowski jest samotnym ojcem  wychowującym jedenaścioro dzieci. Sześcioro dzieci jest uczniami Szkoły Podstawowej w Montowie: bliźniaczki Michalina i Joanna (8 lat), Kinga i Zuzanna (9 l.), Jakub (11 l.) i Łukasz (13 l.). Kolejna dwójka, Wiktoria (15 l.) oraz Natalia (16 l.) są uczennicami Gimnazjum w Grodzicznie. Do średniej szkoły zawodowej w Lubawie uczęszcza Dominika (18 l.), zaś Marcin (19 l.) choruje na padaczkę i jest obecnie na rencie chorobowej. Córka Anna (24 l.) pracuje w miejscowym sklepie. W maju 2013r. po krótkiej chorobie zmarła Pani Dąbrowska, osierocając swoje dzieci.

  W pożarze tym stracili prawie cały swój dobytek, a co najgorsze - dach nad głową. Mieszkanie, które zajmowali, było bardzo małe, ale dawało im  poczucie bezpieczeństwa i to, że mimo trudności losu mogli być nadal razem. Dom, który zamieszkiwały cztery rodziny, uległ takiemu zniszczeniu, że nie nadaje się do zamieszkania. Spłonął cały strych, a woda, którą strażacy gasili pożar, zalała wszystkie mieszkania. Strop w kuchni Państwa Dąbrowskich nie wytrzymał ciężaru wody i spadł na podłogę, niszcząc wszystko, co tam się znajdowało. Przez tydzień nie mieli gdzie mieszkać. Dzieci się rozdzieliły i mieszkały u rodziny i znajomych. W tej chwili rodzina pomieszkuje w Centrum Turystycznym w Ostaszewie, oddalonym od szkoły o 5 km. Zależy nam na tym, aby pomóc im wyremontować to mieszkanie, by mogli w nim ponownie zamieszkać. Dzieci już i tak bardzo wiele przeżyły, a ich rozdzielenie czy brak domu nie wpływa pozytywnie na ich stan psychiczny i emocjonalny.

  Dla poszkodowanych zostało uruchomione konto -  subkonto Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Montowie  27 8831 1038 2004 0400 1964 0002 „dla pogorzelców z Montowa”,na które znajomi, przyjaciele oraz ludzie dobrej woli mogą wpłacać darowizny. Koszty odbudowy budynku to ponad 150 tys. zł.

  Za okazaną pomoc z góry dziękujemy.

   

  Rada Pedagogiczna i Samorząd Uczniowski
  Szkoły Podstawowej w Montowie "

  Na ów apel odpowiedzieliśmy konkretnym działaniem. Parafia Kazanice w wyniku specjalnie ogłoszonej zbiórki zebrała 2863 zł, natomiast wolontariat działający w naszej szkole zebrał - 866, 74 zł oraz wiele artykułów chemicznych i przemysłowych.

  Zebrane środki zostały przekazane przelewem na podane konto. Wszystkim za dobre serca - serdeczne Bóg zapłać.

 • Gala Sportu Szkolnego

  28 lutego w Zespole Szkół w Kazanicach odbyła się Szkolna Gala Sportu.

  Wcześniej uczniowie głosowali na najpopularniejszego  i najbardziej utytułowanego sportowca 2013 roku. Plebiscyt wygrała Weronika Mieczkowska  z 756 pkt. Otrzymała puchar, profesjonalne buty do uprawiania dyscypliny- rzut oszczepem.

  Drugie miejsce zajął Mateusz Figger(732pkt.), a trzecie Hanna Wyżlic(474pkt.). Pierwsza trójka ponadto otrzymała bilety na halowe mistrzostwa świata do Sopotu, wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe. A oto reszta nominowanych sportowców: 

  4. Paweł Ewertowski - 366 pkt.
  5. Szymon Zawadzki - 364 pkt.
  6. Zuzanna Melnyk - 214 pkt.
  7. Maciej Borkowski—210 pkt.
  8. Natalia Graman - 196 pkt.
  9. Jakub Borkowski - 180 pkt
  10. Tomasz Guzowski—62 pkt.

  Oprócz tego wybrano także sportowca DEKADY!

  Imiona i nazwiska nominowanych:  Monika Jackiewicz, Michalina Krauzewicz, Weronika Mieczkowska,  Mateusz Jackiewicz, Krystian Treder, Joanna Grzybowska, Tomasz Grzybowski,  Anna Eremus, Angelika Maliszewska,a także A.Eremus.

  Najpopularniejszym sportowcem dekady została Joanna Grzybowska :)

   

  Organizatorem Gali Sportu Szkolnego  od kilku lat był Zespół Szkół w Kazanicach oraz 
  Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Jordan" przy współpracy Koła Gospodyń 
  Wiejskich i Rady Rodziców szkoły. Nagrody dla najlepszych wręczał wójt Tomasz Ewertowski, Przewodniczący Rady - Jan Laskowski, Janusz  Pszczoliński - radny powiatu iławskiego, Magdalena Waldan - Prezes BS w Lubawie.

   

   

   

 • Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz prezentacja multimadialno-artystyczna

  Zapraszamy do obejrzenia video-reportażu z Mszy Świętej w intencji Ojczyzny oraz prezentacji multimedialno-artystycznej w wykonaniu uczniów Gimnazjum w Kazanicach.

  Wyrazy wdzięczności p. Marianowi i portalowi e-lubawa za udostępnienie materiału.

   
 • Nowy skład szkolnej Rady Rodziców

  Po pierwszej wywiadówce został wybrany skład Rady Rodziców:

  kl.I - Anna Czyżewska, kl.II - p.WIśniewska, kl.III - Anna Januszewska, kl. IV - Wioletta Wyżlic, kl. V - Ewelina Oparka, kl.VI - Sabina Borkowska, kl. Ia - Sylwia Melnyk, kl. Ib - Iwona Borkowska, kl. IIa - Joanna Ziółkowska, kl.IIb - Katarzyna Orzechowska, kl. III a - ?

  Spotkanie , na którym dokona się wybór zarządu Rady Rodziców i zatwierdzenie planu wychowawczego - 1 października godz. 18:oo 

 • Jest nowy Samorząd Uczniowski

  Uczniowie wybrali nowy Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2013/2014. Przewodniczącym został - Paweł Jankowski. Gratulacje !

  Wkrótce pełny skład z podziałem na funkcje.

 • Nowi opiekunowie samorządu szkolnego

  09.09.2013

  W wyniku otwartych wyborów uczniów naszej szkoły nowymi opiekunami samorządu szkolnego zostały wybrane:

  Pani Elżbieta Szulc i Pani Dorota Zabłotna - GRATULACJE !!! Natomiast Paniom: Kamili Kądziela i Halinie Pokojskiej bardzo dziękujemy za dotychczasową pracę z samorządem.

 • ABSOLWENCI - PA, PA!!!

  27 czerwca 2013 r. pożegnaliśmy naszych absolwentów. A tak niedawno byli jeszcze w "zerówce"

  http://youtu.be/RXfQ20koGfs

   

 • Szkolny Zestaw Programów i podręczników na rok szkolny 2013-2014

  Z przyjemnością informujemy, że w zakładce Informator od 15 czerwca br. jest dostepny Szkolny Zestaw Programów i Podręczników na rok szkolny 2013/2014. Zapraszamy do zapoznania się. 

  Dyrekcja szkoły

 • Klasa IIIa (2010-2013), w-ca p.D. Ruczyńska - ostatne dni w naszym gimnazjum

 • NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

  22.09.2014

  W wyniku głosowania ukonstytuował się nowy Samorząd Uczniowski.

  Przew-cy - Paweł Jankowski

  Sekretarz (Z-ca) - Weronika Warpas

  Skarbnik - Natalia Kłosowska

  Dominik Draszewski, Angelika Chechłowska, Zauzanna Pras. Opieka: p. Dorota Zabłotna, p. Elżbieta Szulc

 • 14.02.2014

  11 stycznia 2014 roku w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna, podczas której Szkolne Koło Caritas zbierało pieniądze na leczenie chorych dzieci z diecezji toruńskiej. Na ten cel szkoła wraz z parafią pw. św. Jakuba przekazała ponad 1600zł. Koło Caritas w ZS założono w ubiegłym roku, obecnie działa w nim 21 gimnazjalistów, a opiekunkami są p. Dorota Zabłotna i p. Dorota Ruczyńska. Podczas sobotniej akcji pt. ,,Ty też możesz zostać bohaterem" w szkole odbyło się kolędowanie, przepowadzono aukcję, czynna była kawiarenka, był pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Macieja Szymańskiego. Odbył się też turniej tenisa stołowego. W czasie tej imprezy szkoła zebrała 770zł.  Aby ubarwić i powspominać ten wieczór, zapraszam do albumu fotograficznego, gdzie znajdziemy zdjęcia z imprezy.

  A oto filmiki: https://www.youtube.com/watch?v=M8fBAjdD9OU&list=UUK6jDXKHeJHa15tkKLH53Pw.

 • 14.05.2013

  http://www.e-lubawa.pl/galeria/3328

   

  Kolejne, doroczne Dni Kazanic i Święto Szkoły przeszły do historii.

  Uroczystości odbyły się jak zwykle w atmosferze integracji Zespołu Szkół w Kazanicach z lokalnymi organizacjami: Ochotniczą Strażą Pożarną, Kołem Gospodyń Wiejskich, Ludowymi Zespołami Sportowymi oraz Radą Sołecką. Wydatnym wsparciem, podobnie jak w latach poprzednich, posłużył Urząd Gminy Lubawa i Ośrodek Pomocy Społecznej.

  Organizatorzy, ponadto pragną podziękować wielu sponsorom, którzy w różny sposób wsparli przedsięwzięcie DNI KAZANIC:

  BIURO SERWIS (Iława) – Mirosław Wiśniewski, Bank Spółdzielczy (Lubawa), Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane – Zdzisław Wierzbowski, Skup Żywca (Zielkowo) – Tadeusz Wyżlic, MARTIN (Lubawa) – Stanisław Rumiński, RYTMAR (Lubawa)-Marek, Łukasz Rytlewscy, AUTONAPRAWA (Lubawa) – Grzegorz Tański, INSTALEX (Ostróda) – Józef Żebrowski, PHU JARO (Lubawa) – Janina Dudek, DELTA (Kazanice)-Dominik Depczyński, GAM TRANSPORT (N.Miasto Lub.)-Małgorzata, Jarosław Grześkiewicz, PERFEKT (Prątnica),  SWEDWOOD (Lubawa), MMTRANS (Iława) – Marzena, Marcin Jackowscy, ZUH ZADROGA (Kazanice) – Andrzej, Mariusz Zadroga, ROLNIK (Lubawa), MASARSTWO (Zielkowo) – Katarzyna, Jacek Łukomscy, MASARSTWO (Kwidzyn) – Zielińscy, AUTO-SERWIS (Lubawa) – Cieślikowski, PHU CEZAR (Lubawa) – Cezary Musiał, LAS VEGAS (Lubawa) – Piotr Musiał, TROJA (Lubawa) – Adrian Osicki, LIBRO (Lubawa) – Marek Liberacki, SCHENKER POLSKA, Marcin Bednarczyk, Marta Petrykowska, Jacek Karpiński, Marek Kułakowski, Joanna, Marek Pokojscy, Anna, Adam Krajewscy, ZPU STOLARSTWO (Byszwałd) – Zdzisław Pokojski, SKUP ZYWCA (Kazanice) – Renata, Józef Wyżlic, Małgorzata i Andrzej Brzozowscy, Aleksandra, Marek Pokojscy, Alicja i Sławomir Górscy, Urszula, Leszek Butowscy, CONSTRACT (Wałdyki), Bar Risa (Kazanice), Sklep Spożywczy (Kazanice) – Teresa Laskowska, Małgorzata Szymańska, Przetwórnia Owocowa-warzywna (Lubawa), SOUNDSPEED (Lubawa)-Tomasz Cieszyński …

  Dyrekcja szkoły dziękuje ponadto nauczycielom, pracownikom obsługi szkoły i rodzicom oraz wszystkim, którzy w różny sposób angażowali w to lokalne święto.

  Już dziś zapraszamy do Kazanic za rok, tj. w terminie 9-11 maja 2014 r. na jubileuszowe X DNI KAZANIC I ŚWIĘTO SZKOŁY

 • Dzień Dziecka' 2013

   W przeddzień długiego majowego weekendu odbyły się szkolne obchody Dnia Dziecka. Oprócz zawodów sprawnościowych odbył się historyczny turniej piłki ręcznej, w którym wzięły udział 3 reprezentacje uczniów: Kazanice, Byszwałd i Zielkowo oraz drużyna nauczycieli. Po bratobójczych meczach systemem "każdy z każdym" wygrał Byszwałd, 2 miejsce - Kadra, 3- Zielkowo, a 4-Kazanice.

  Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki: lody i batoniki, ufundowane przez radę rodziców.

  DZIECIAKI - DUŻO UŚMIECHU NA CAŁY ROK :)

 • Święto Szkoły czyli Dni Kazanic 9-12 maja 2013 r.

  W 2004 roku, gdy Polska stała się członkiem Unii Europejskiej dyrektor szkoły, rada pedagogiczna, rada rodziców –integrując ze szkołą przedstawicieli lokalnych organizacji i biznesu postanowili stworzyć dni integracji środowiska, które po trzech latach przyjęło nazwę DNI KAZANIC-ŚWIĘTO SZKOŁY

  Dyrektor szkoły stworzył specjalny sztab do spraw organizacji, w którym także znaleźli się przedstawiciele środowiska. Sztab  spotyka się kilkakrotnie przed majowym świętem wspólnie ustalając program Dni Kazanic, ustalając strategie organizacyjne. Na najpotrzebniejsze zabiegi związane z dorocznym świętem pozyskiwani są sponsorzy, natomiast ewentualne zyski z organizacji Dni Kazanic są wsparciem dla lokalnych inicjatyw. Na przestrzeni lat ze zgromadzonych środków  znacznie dofinansowano: sztandar szkoły, zakup sprzętu strażackiego, środowiskowy plac zabaw, przeprowadzono remont mechanizmu zegara na wieży kościelnej, dokonano modernizacji boiska piłkarskiego.

  Dni Kazanic-Święto Szkoły to ciąg imprez rekreacyjno-sportowych dla uczniów, rodziców oraz mieszkańców Kazanic i okolic.

  To także świetne pole dla aktywności uczniów, którzy biorą czynny udział w całokształcie Dni Kazanic. To w końcu sprawdzona platforma integracyjna środowiska oraz udany czas promocji naszej szkoły i wsi.

  DNI KAZANIC-ŚWIĘTO SZKOŁY’ 2013

   

   

  10 maja 2013 (piątek)

     8:oo - Msza Św. z okazji Święta Szkoły

    10:oo – Piłkarski Turniej „Mini Liga Mistrzów’2013”(boisko przy szkole)                                                                     

  11 maja 2013 (sobota)

     9:oo – Rajd Zuchowy i Harcerski

  10:oo – miting lekkoatletyczny pod patronatem olimpijki – L. Chewińskiej (absolwentki szkoły)

  15:3o - barwny korowód ulicami Kazanic

  16:oo – mecz ligowy LZS „Jordan” Kazanice –LZS „Wicher Gwiździny”

  20:oo - ognisko z pląsami

  21:oo – zabawa festynowa w świetlicy OSP

  12 maja 2013 (niedziela)

  13:oo – powitanie, start obchodów i kiermaszu,

  13:oo -  mecz ligowy ZUH Zadroga

  14:oo – pokazy i zawody Strongmenów

  15:oo – blok rodzinny (konkursy, GZ „Wesołe Bąble”,  zespół wokalny „Oktawa”)

  16:oo - parada motocykli

  16:15 – formacja cyrkowa „HECA” (Lipinki), konkursy profilaktyczne, warsztaty cyrkowe

  17:15 – Elvis Presley czyli Jacek Dymek

  18:oo  – podsumowanie kiermaszu, aukcje

  19:3o – tańce pod chmurką DJ SPEED

  20:oo -  FINAŁ-zespół „AKCENT”

  21:15 – Teatr ognia  i pokaz fajerwerków na zakończenie

   

   

  Inne atrakcje: grochówka strażacka, plac zabaw, kiermasz, kawiarenka, grill-owanie

  Na wspólne świętowanie zaprasza zespół szkół, rada sołecka, OSP, KGW, LZS w Kazanicach oraz firmy z Kazanic i okolic

   

 • IX Rajd Zuchowy i Harcerski

  IX Zuchowy Rajd Marszu na Orientacje  pod znakiem „Konwalii” i hasłem „Wyprawa do krainy baśni”

  Kazanice 11-12 maja 2013 r.

  Program rajdu

  I dzień 11 maja sobota

  1. Zbiórka w szkole godz. 900
  2. Zbiórka szóstek zuchowych i zastępów harcerzy

  - zapoznanie z trasą marszu na orientację (okolice Kazanic i Raczka)

        3. Wymarsz szóstek zuchowych i zastępów harcerzy, co 10 minut wychodzi następna     grupa. W trakcie przejścia trasy zbieranie śmieci i złożenie worków przy drodze.

        4. Powrót do szkoły 1350

        5. Obiad godzina 1400

        6. Przygotowanie do barwnego korowodu postaci sportowych i baśniowych zachęcających do prowadzenia zdrowego trybu życia.

        7. Przemarsz korowodu postaci ulicami Kazanic godz. 1530

        8. Przygotowanie niedzielnego zuchowego kiermaszu wyrobów dziecięcych.

        9. Kolacja godz. 1900

         10. Ognisko godz. 2000 – zabawy, śpiewy, pląsy, kalambury, kabarety o tematyce „dbaj o swoje środowisko i nie rób z Ziemi Śmietnika”.

       11. Nocna toaleta godz. 2230

       12. Kino nocnych marków godz. 2300 – nocny maraton baśniowy dla zuchów i harcerzy.

       13. Nocny zwiad zuchowo-harcerski godz. 2400             - podglądamy i śledzimy życie nocnych ptaków i zwierząt.

  II dzień 12 maja niedziela

  1. Pobudka i gimnastyka 800
  2. Śniadanie 840
  3. Wyjście na mszę świętą do kościoła św. Jakuba godz. 1010
  4. Otwarcie kiermaszu zuchowego godz. 1200
  5. Malowanie w grupach baśniowych krain - wystawa prac.
  6. Udział zuchów i harcerzy w baśniowym quizie.
  7. Podsumowanie marszu na orientację i całego rajdu godz. 1400. Nagrodzenie grup i aktywnych zuchów i harcerzy wyróżniających się swoim zaangażowaniem.
  8. Zakończenie rajdu 1430
  9. Godz. 1500 występ „Wesołych Bąbli” na festynie „Dni Kazanic”.

  Organizatorzy

  Dh podhm Urszula Strychalska, Kamila Kądziela, Katarzyna Kisicka         

 • 21 marca - ŚWIĘTO WIOSNY i DZIEŃ PAJDOKRACJI

  Tradycyjnie pierwszy dzień wiosny jest dla nas dniem samorządności uczniowskiej. Scenariusz i reżyseria zajęć w tym dniu jest dziełem Samorydu Uczniowskiego. Jakie atrakcje nas czekają?

  8:00 - apel okolicznościowy, rozwiązanie konkursu na "Debeściaków Szkoły"

  8:3o - uroczyste przekazanie władzy uczniom

  8;4o - 11:oo - zajęcia lekcyjne

  11:oo - apel, przekazanie władzy

  11:15 -  wiosenny korowód, spalenie marzanny

  12: 20 - mecz siatkówki kadra-reprezentacja szkoły

  życzymy dobrej zabawy 

 • Gimnazjum w Kazanicach ma 48 miejsce w województwie (261 gimnazjów) w cz. humanistycznej i 58 m. z cz. mat-przyr.

  W zestawieniu wyników egzaminów gimnazjalnych roku 2012 nasze gimnazjum

  uzyskało i z cz. humanistycznej, i mat.-przyr. wyniki "wyżej średnia" kraju i tym samym na 261 gimnazjów

  naszego województwa plasujemy się na 48 (hum) i 58 (mat-przyr) miejscu w województwie.

  Poniżej publikujemy ranking :

  Ranking szkół gimnazjalnych województwa warminsko-mazurskiego.
  Srednie wyniki szkół z egzaminu gimnazjalnego z jezyka polskiego.
  Obszar koloru zielonego obejmuje szkoły, które osiagneły wynik
  lepszy i równy sredniej krajowej z jezyka polskiego.
  Miejsce Szkoła Miejscowosc Wynik %
  1. Prywatne Gimnazjum Ketrzyn 88,0
  2. Publiczne Gimnazjum Zakonu Pijarów Elblag 86,8
  3. Akademickie Gimnazjum nr 23 Olsztyn 86,2
  4. Prywatne Gimnazjum w Piszu Pisz 85,4
  5. Gimnazjum w Ogólnokształcacej Szkole Muz. II
  stopnia w ZPSM Elblag 84,3
  6. Publiczne Gimnazjum nr 3 w ZSO Ketrzyn 81,8
  7. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujezycznymi
  przy ZSO nr 1 Olsztyn 81,3
  8. Gimnazjum w ZSO Nidzica 80,3
  9. Społeczne Gimnazjum STO w Mikołajkach Mikołajki 80,1
  10. Gimnazjum Publiczne w ZSO Iława 77,7
  11. Katolickie Gimnazjum nr 22 Olsztyn 77,6
  12. Gimnazjum Katolickie w Piszu Pisz 77,1
  13. Gimnazjum Niepubliczne Stowarzyszenia na
  Rzecz Oswiaty Dobre Miasto 76,9
  14. Salezjanskie Gimnazjum Niepubliczne Ostróda 76,2
  15. Gimnazjum nr 3 Bartoszyce 75,8
  16. Gimnazjum nr 8 w ZSO Elblag 74,8
  17. Gimnazjum nr 4 Ełk 74,6
  17. Gimnazjum Publiczne w ZS w Marcinkowie Marcinkowo, pow.
  mragowski 74,6
  19. Katolickie Gimnazjum Społeczne w Biskupcu Biskupiec 74,2
  20. Gimnazjum nr 4 w ZSO nr 2 Olsztyn 73,7
  21. Gimnazjum nr 2 Bartoszyce 73,4
  22. Społeczne Gimnazjum nr 101 Olsztyn 73,3
  23. Gimnazjum w Stawigudzie Stawiguda, pow.
  olsztynski 72,3
  24. Gimnazjum nr 3 w ZSO nr 2 Elblag 72,1
  25. Gimnazjum w Chełchach Chełchy, pow. ełcki 71,9
  25.
  Gimnazjum nr 20 Specjalne dla Uczniów z
  Chorobami przewlekłymi w Z. Placówek
  Specjalnych
  Olsztyn 71,9
  27. Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół
  Katolickich Olsztynek 71,0
  28. Gimnazjum w Wegorzewie Wegorzewo 70,6
  29. Gimnazjum nr 3 Olsztyn 70,5
  30. Gimnazjum nr 2 Giycko 70,3
  30. Gimnazjum „OSKAR” Olsztyn 70,3
  32. Gimnazjum w ZS w Łankiejmach Łankiejmy, pow.
  ketrzynski 70,0
  33. Gimnazjum Sportowe w ZS nr 3 Szczytno 69,9
  34. Gimnazjum nr 3 Ełk 69,8
  35. Gimnazjum nr 3 w ZS nr 4 Mragowo 69,7
  36. Gimnazjum nr 3 w ZS nr 1 Giycko 69,4
  37. Gimnazjum nr 5 Olsztyn 69,1
  38. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
  w ZS nr 2 Nidzica 68,5
  38. Publiczne Gimnazjum w Białej Piskiej Biała Piska 68,5
  40. Gimnazjum w ZS w Kolnie Kolno, pow. olsztynski 68,4
  41. Gimnazjum w Sepopolu Sepopol 68,1
  42. Gimnazjum nr 14 Olsztyn 68,0
  43. Gimnazjum nr 10 w ZS nr 2 Elblag 67,9
  43. Gimnazjum w ZS-P w Miłakowie Miłakowo 67,9
  45. Gimnazjum Publiczne w Wilczetach Wilczeta 67,8
  46. Gimnazjum w ZS w Satocznie Satoczno, pow.
  ketrzynski 67,5
  47. Gimnazjum w ZSP w Mrocznie Mroczno, pow.
  nowomiejski 66,9
  48. Gimnazjum w ZS Kruklanki 66,8
  48. Gimnazjum nr 2 Ełk 66,8
  48. Gimnazjum w ZS w Kazanicach Kazanice, pow. iławski 66,8
  48. Gimnazjum nr 1 w Srokowie Srokowo 66,8
  52. Gimnazjum w Milejewie Milejewo, pow. elblaski 66,7
  53. Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa
  Oswiatowego Olecko 66,5
  53. Samorzadowe Gimnazjum Publiczne Pisz 66,5
  53. Gimnazjum w ZS w Tuławkach Tuławki, pow. olsztynski 66,5
  56. Gimnazjum w ZS w Sampławie Sampława, pow. iławski 66,3
  57. Gimnazjum nr 1 Lidzbark Warminski 66,2
  58. Gimnazjum w Lidzbarku Lidzbark 66,1
  59. Gimnazjum w ZS w Jamielniku Jamielnik, pow.
  nowomiejski 66,0
  59. Gimnazjum w ZS w Lipowcu Lipowiec, pow.
  szczycienski 66,0
  61. Gimnazjum nr 4 w ZS nr 1 Elblag 65,9
  62. Gimnazjum nr 1 w Reszlu Reszel 65,8
  63. Gimnazjum w Korszach Korsze 65,3
  63. Gimnazjum w ZS w Babkach Oleckich Babki Oleckie 65,3
  63. Gimnazjum nr 13 Olsztyn 65,3
  66. Publiczne Gimnazjum w Wilkasach Wilkasy 65,2
  66. Gimnazjum w ZS w Dywitach Dywity 65,2
  68. Gimnazjum nr 1 w ZS nr 1 Nidzica 65,1
  69. Gimnazjum nr 2 Działdowo 65,0
  69. Gimnazjum w Lubawie Lubawa 65,0
  71. Gimnazjum nr 1 Ostróda 64,9
  72. Publiczne Gimnazjum w Miłomłynie Miłomłyn 64,8
  73. Gimnazjum nr 2 Elblag 64,7
  74. Gimnazjum nr 15 Olsztyn 64,6
  75. Gimnazjum nr 2 Braniewo 64,5
  75. Gimnazjum w ZS w Dabrówce Dabrówka, pow. piski 64,5
  77. Gimnazjum w Tolkmicku Tolkmicko 64,4
  77. Gimnazjum nr 1 Szczytno 64,4
  77. Gimnazjum nr 2 w ZS nr 1 Mragowo 64,4
  80. Gimnazjum Publiczne w ZSS w Starych Juchach Stare Juchy 64,2
  80. Gimnazjum w Lipowie Lipowo, pow. ostródzki 64,2
  82. Gimnazjum Samorzadowe nr 1 Iława 64.0
  82. Publiczne Gimnazjum w ZS w Wisniowie Ełckim Wisniowo Ełckie 64,0
  84. Publiczne Gimnazjum nr 1 w ZS z Oddziałami
  Integracyjnymi Ketrzyn 63,9
  85. Gimnazjum w ZS w Spychowie Spychowo, pow.
  szczycienski 63,8
  85. Gimnazjum w ZS w Radziejach Radzieje, pow.
  wegorzewski 63,8
  87. Gimnazjum w Starym Dłutowie Stare Dłutowo 63,5
  87. Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego
  w ZO-S „Baza” Mragowo 63,5
  89. Gimnazjum nr 1 Bartoszyce 63,3
  90. Gimnazjum w Baniach Mazurskich Banie Mazurskie 63,2
  90. Gimnazjum w Orzyszu Orzysz 63,2
  90. Gimnazjum w ZS w Marzecicach Marzecice, pow.
  nowomiejski 63,2
  93. Gimnazjum w ZS w Rybnie Rybno 63,1
  93. Publiczne Gimnazjum w Wieliczkach Wieliczki, pow. olecki 63,1
  95. Gimnazjum nr 1 Górowo Iławeckie 63,0
  95. Gimnazjum w ZSO Wydminy 63,0
  97. Gimnazjum w Wegoju Wegój, pow. olsztynski 62,7
  97. Gimnazjum w Purdzie Purda, pow. olsztynski 62,7
  97. Publiczne Gimnazjum w Dabrównie Dabrówno, pow.
  ostródzki 62,7
  100. Gimnazjum nr 2 Lidzbark Warminski 62,6
  101. Publiczne Gimnazjum w Prostkach Prostki 62,5
  101. Gimnazjum nr 7 Olsztyn 62,5
  101. Gimnazjum nr 10 w ZSO nr 5 Olsztyn 62,5
  101. Gimnazjum w Szkotowie Szkotowo, pow. nidzicki 62,5
  101. Gimnazjum nr 2 w Olecku Olecko 62,5
  101. Publiczne Gimnazjum w ZS Kisielice 62,5
  107. Gimnazjum w ZS w Samborowie Samborowo, pow.
  ostródzki 62,3
  108. Publiczne Gimnazjum w ZS nr 2 w Narzymiu Narzym 62,2
  108. Publiczne Gimnazjum w Kraszewie Kraszewo, pow.
  lidzbarski 62,2
  110. Publiczne Gimnazjum w Sławkowie Sławkowo 62,1
  111. Gimnazjum nr 1 Giycko 62,0
  111. Gimnazjum Publiczne w ZS Barciany 62,0
  113. Gimnazjum w ZS w Janowcu Koscielnym Janowiec Koscielny 61,9
  114. Gimnazjum w ZS w Garbnie Garbno, pow. ketrzynski 61,8
  114. Publiczne Gimnazjum w Kowalach Oleckich Kowale Oleckie 61,8
  116. Gimnazjum nr 19 Specjalne w ZS Specjalnych Olsztyn 61,7
  116. Gimnazjum w Woszczelach Woszczele, pow. ełcki 61,7
  118. Gimnazjum nr 1 Ełk 61,6
  118. Gimnazjum w Swietajnie Swietajno, pow.
  szczycienski 61,6
  120. Gimnazjum w ZS w Pisanicy Pisanica, pow. ełcki 61,5
  120. Gimnazjum w Janowie Janowo, pow. nidzicki 61,5
  120. Niepubliczne Gimnazjum
  w Niepublicznym ZSiP w Ramsowie
  Ramsowo, pow.
  olsztynski 61,5
  120. Gimnazjum w ZS w Kurzetniku Kurzetnik, pow.
  nowomiejski 61,5
  124. Publiczne Gimnazjum w ZS-P Ryn 61,4
  124. Publiczne Gimnazjum w Młynarach Młynary 61,4
  124. Gimnazjum w ZS w Dobrzykach Dobrzyki, pow. iławski 61,4
  124. Gimnazjum w Kandytach Kandyty 61,4
  124. Gimnazjum w ZS w Ksieym Dworze Ksiey Dwór 61,4
  129. Gimnazjum Samorzadowe nr 2 z Oddziałami
  Integracyjnymi Iława 61,3
  129. Publiczne Gimnazjum w ZSS w Rucianem-Nidzie Ruciane-Nida 61,3
  131. Gimnazjum w Swietajnie Swietajno,pow. olecki 61,2
  132. Gimnazjum w ZS w Rogou Rogó, pow. nidzicki 61,1
  133. Gimnazjum w Kobułtach Kobułty, pow. olsztynski 61,0
  134. Gimnazjum nr 3 w ZS nr 3 Nidzica 60,9
  135. Gimnazjum w Jonkowie Jonkowo, pow.
  olsztynski 60,8
  136. Gimnazjum w Nowym Miescie Lubawskim Nowe Miasto Lubawskie 60,7
  137. Gimnazjum nr 9 Elblag 60,6
  138. Gimnazjum w Duragu Durag, pow. ostródzki 60,5
  139. Gimnazjum w Kalinowie Kalinowo, pow. ełcki 60.4
  139. Gimnazjum nr 1 Morag 60,4
  141. Gminne Gimnazjum w Gronowie Górnym Gronowo Górne 60,3
  141. Gimnazjum w ZS w Rozogach Rozogi, pow.
  szczycienski 60,3
  141. Gimnazjum w Zespole Szkół Płoskinia 60,3
  141. Gimnazjum w Gródkach Gródki 60,3
  141. Gimnazjum w Gronowie Elblaskim Gronowo Elblaskie 60,3
  146. Gimnazjum we Fromborku Frombork 60,2
  146. Gimnazjum w ZS w Wielbarku Wielbark, pow.
  szczycienski 60,2
  146. Gimnazjum nr 1 Elblag 60,2
  146. Gimnazjum w Pieckach Piecki 60,2
  146. Publiczne Gimnazjum w ZS w Rogóu Rogó, pow. lidzbarski 60,2
  151. Gimnazjum Publiczne w ZS w Olszynach Olszyny, pow.
  szczycienski 60,0
  152. Publiczne Gimnazjum w Bielicach Bielice, pow.
  nowomiejski 59,9
  152. Gimnazjum w ZS w Pozezdrzu Pozezdrze, pow.
  wegorzewski 59,9
  154. Gimnazjum w Małdytach Małdyty, pow. ostródzki 59,8
  154. Gminne Gimnazjum w Budrach Budry, pow.
  wegorzewski 59,8
  156. Publiczne Gimnazjum w ZPO Miłki 59,7
  156. Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w
  ZS w Olecku Olecko 59,7
  158. Gimnazjum w Bisztynku Bisztynek 59,6
  158. Gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej Nowa Wies Ełcka 59,6
  158. Gimnazjum nr 8 w ZSO nr 4 Olsztyn 59,6
  161. Gimnazjum w Dubeninkach Dubeninki 59,5
  161. Gimnazjum nr 1 Braniewo 59,5
  161. Publiczne Gimnazjum w łowie-Osadzie Iłowo-Osada 59,5
  161. Gimnazjum Publiczne w Pienienie Pienieno 59,5
  161. Gimnazjum im. ks. Twardowskiego w Ostródzie Ostróda 59,5
  166. Publiczne Gimnazjum w ZSRiO w Jagarzewie Jagarzewo, pow.
  nidzicki 59,4
  167. Gimnazjum nr 2 Ostróda 59,3
  168. Gimnazjum w Kozłowie Kozłowo, pow. nidzicki 59,2
  169. Gimnazjum nr 1 Działdowo 59,0
  170. Gimnazjum w Lelkowie Lelkowo 58,8
  170. Publiczne Gimnazjum w Swiatkach Swiatki, pow. olsztynski 58,8
  172. Gimnazjum w ZS w Szymonowie Szymonowo, pow.
  ostródzki 58,7
  172. Gimnazjum w ZS w Jedwabnie Jedwabno, pow.
  szczycienski 58,7
  174. Gimnazjum nr 1 Gołdap 58,6
  174. Gimnazjum nr 1 w ZSO w Ornecie Orneta 58,6
  176. Gimnazjum nr 2 w ZSP Pasłek 58,5
  177. Gimnazjum w Bystrym Bystry 58,4
  177. Publiczne Gimnazjum w Kiwitach Kiwity 58,4
  179. Gimnazjum nr 1 w ZS-P w Łukcie Łukta, pow. ostródzki 58,3
  180. Gimnazjum nr 6 Olsztyn 58,2
  181. Niepubliczne Gimnazjum w Hartowcu Hartowiec 58,1
  181. Gimnazjum nr 1 Pasłek 58,1
  183. Gimnazjum w Stankowie Stankowo, pow. elblaski 58,0
  184. Gimnazjum w Zesp. Szk. Z Ukrainskim Jezykiem
  Nauczania Górowo Iławeckie 57,7
  185. Gimnazjum w Dobrym Dobre, pow. elblaski 57,6
  185. Gimnazjum Gminne w Gietrzwałdzie Gietrzwałd 57,6
  185. Publiczne Gimnazjum w ZS
  w Nowym Grodzicznie
  Nowe Grodziczno, pow.
  nowomiejski 57,6
  188. Gimnazjum w Barczewie Barczewo 57,5
  189. Gimnazjum nr 12 Olsztyn 57,4
  189. Publiczne Gimnazjum w Działdowie Działdowo 57,4
  191. Publiczne Gimnazjum w Sokółkach Sokółki, pow. olecki 57,3
  191. Publiczne Gimnazjum w ZS w Drygałach Drygały, pow. piski 57,3
  191. Gimnazjum w abim Rogu abi Róg, pow. ostródzki 57,3
  191. Publiczne Gimnazjum w Stebarku Stebark, pow. ostródzki 57,3
  195. Gimnazjum w ZS w Zalewie Zalewo 57,2
  196 Gimnazjum w ZS w Bratianie Bratian, pow.
  nowomiejski 57,0
  197. Gimnazjum w ZSS w Stradunach Straduny, pow. ełcki 56,8
  198. Gimnazjum w ZS w Grabowie-Wałdykach Grabowo-Wałdyki, pow.
  iławski 56,6
  198. Gimnazjum nr 2 Ketrzyn 56,6
  198. Gimnazjum w ZS w Szestnie Szestno, pow.
  mragowski 56,6
  198. Gimnazjum w ZS w Pratnicy Pratnica, pow. iławski 56,6
  202. Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w
  ZSO nr 3 Olsztyn 56,4
  202. Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Szczytno 56,4
  202. Publiczne Gimnazjum w Suszu Susz 56,4
  205. Gimnazjum w Rychlikach Rychliki, pow. elblaski 56,3
  206. Gimnazjum nr 2 w Ornecie Orneta 56,1
  206. Gimnazjum w Jezioranach Jeziorany 56,1
  208. Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi
  w Kijewie Kijewo, pow. olecki 56,0
  208. Gimnazjum Publiczne Dobre Miasto 56,0
  210. Samorzadowe Gimnazjum w ZS w Grabowie Grabowo, pow.
  gołdapski 55,9
  210. Publiczne Gimnazjum w Warpunach z s. w
  Zyndakach
  Zyndaki, pow.
  mragowski 55,9
  212. Gimnazjum w Lubominie Lubomino 55,8
  213. Gimnazjum Publiczne w ZS w Szymanach Szymany, pow.
  szczycienski 55,6
  214. Gimnazjum w ZS w Borecznie Boreczno, pow. iławski 55,4
  215. Samorzadowe Gimnazjum w Zabrowie Zabrowo, pow. iławski 55,3
  215. Gimnazjum nr 6 Elblag 55,3
  217. Publiczne Gimnazjum w Lipowinie Lipowina, pow.
  braniewski 54,9
  218. Niepubliczne Gimnazjum
  w Niepublicznym ZSiP w Wipsowie
  Wipsowo, pow.
  olsztynski 54,7
  219. Gimnazjum nr 11 Olsztyn 54,4
  220. Gimnazjum Gminne w Karolewie Karolewo, pow.
  ketrzynski 54,3
  221. Gimnazjum w Bezledach Bezledy 54,2
  222. Gimnazjum nr 1 w Biskupcu Biskupiec 54,1
  223. Publiczne Gimnazjum w ZS w Pasymiu Pasym, pow.
  szczycienski 54,0
  224. Gimnazjum w ZS Gawliki Wielkie, pow.
  giycki 53,6
  224. Gimnazjum nr 2 w GZS w Piszu Pisz 53,6
  224. Publiczne Gimnazjum w Dzwierzutach Dzwierzuty, pow.
  szczycienski 53,6
  227. Publiczne Gimnazjum w Sorkwitach Sorkwity 53,3
  228. Gimnazjum nr 2 Morag 52,7
  229. Publiczne Gimnazjum w Łaniewie Łaniewo, pow. lidzbarski 52,5
  230. Gimnazjum Gminne w ZS w Wilkowie Wilkowo, pow.
  ketrzynski 52,0
  231. Publiczne Gimnazjum w ZO w Mikołajkach Mikołajki 51,9
  232. Gimnazjum w Czerwonce Czerwonka, pow.
  olsztynski 51,8
  233. Samorzadowe Gimnazjum we Franciszkowie Franciszkowo, pow.
  iławski 49,4
  234. Gimnazjum w ZS w Judzikach Judziki, pow. olecki 48,6
  235. Gimnazjum nr 16 Olsztyn 47,8
  236. Publiczne Gimnazjum w ZS w Baranowie Baranowo, pow.
  mragowski 47,6
  237. Gimnazjum nr 5 Elblag 47,0
  238. Gimnazjum nr 1 Pisz 44,5
  239. Gminne Gimnazjum w Nowakowie Nowakowo, pow.
  elblaski 44,3
  240. Gimnazjum nr 2 w Barczewie Barczewo 42,3
  241. „FUTURA” Gimnazjum dla Dorosłych Olsztyn 40,6
  242. Gimnazjum dla Dorosłych Braniewo 36,5
  243. Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych „Mocarscy” Olsztyn 35,6
  244. Katolickie Gimnazjum Giycko 34,7
  245. Gimnazjum dla Dorosłych Nidzica 34,4
  246. Gimnazjum nr 1 w Osr. Szkolenia i Wychowania
  OHP Mragowo 33,3
  247. Gimnazjum dla Dorosłych przy ZSO nr 1 Olsztyn 33,1
  247. Niepubliczne Gimnazjum dla Dorosłych ak Elblag 33,1
  249. Niepubliczne Gimnazjum dla Dorosłych Bartoszyce 31,0
  250. Gimnazjum w CKU Elblag 30,7
  251. Gimnazjum dla Dorosłych Iława 30,6
  252. Gimnazjum w ZSZ w Pasłeku Pasłek 30,4
  253. Publiczne Gimnazjum Gołdap 29,6
  254. Gimnazjum Specjalne w MOW w Kamionku
  Wielkim
  Kamionek Wielki, pow.
  elblaski 29,3
  255. Gimnazjum dla Dorosłych Lidzbark Warminski 29,0
  256. Gimnazjum nr 5 dla Dorosłych w CKUPiDN Gizycko 28,8
  257.
  Gimnazjum nr 1 Specjalne dla Uczniów z Autyzmem,
  Sprzeonymi Niepełnosprawnosciami oraz Uposledzeniem
  Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym lub Znacznym
  Olsztyn 26,9
  258. Gimnazjum w Nidzicy Nidzica 26,3
  259. Gimnazjum dla Dorosłych Olecko 25,9
  260. Gimnazjum dla Dorosłych przy CKPiU Ełk 25,3
  261. Gimnazjum dla Dorosłych Ełk 25.0

   

  Ranking szkół gimnazjalnych województwa warminsko-mazurskiego.
  Srednie wyniki szkół z egzaminu gimnazjalnego z matematyki.
  Obszar koloru zielonego obejmuje szkoły, które osiagneły wynik
  lepszy i równy sredniej krajowej z matematyki.
  Miejsce Szkoła Miejscowosc Wynik
  1. Prywatne Gimnazjum w Ketrzynie Ketrzyn 86,7
  2. Akademickie Gimnazjum nr 23 w Olsztynie Olsztyn 84,2
  3. Prywatne Gimnazjum w Piszu Pisz 82,8
  4. Publiczne Gimnazjum Zakonu Pijarów w Zespole
  Szkół Pijarskich Elblag 78,7
  5. Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcacych Nidzica 78,3
  6. Gimnazjum "OSKAR" w Olsztynie Olsztyn 76,7
  7. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujezycznymi w
  ZSO nr 1 Olsztyn 74,0
  8. Gimnazjum Katolickie Pisz 73,3
  9. Publiczne Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół
  Ogólnokształcacych Ketrzyn 72,1
  10. Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół
  Ogólnokształcacych Iława 71,0
  11. Gimnazjum nr 4 w ZSO nr 2 Olsztyn 69,2
  12. Katolickie Gimnazjum nr 22 Olsztyn 68,1
  13. Gimnazjum nr 8 w Zespole Szkół
  Ogólnokształcacych Elblag 66,3
  14. Gimnazjum w Ogólnokształcacej Szkole Muzycznej II
  stopnia w Zespole Panstwowych Szkół Muzycznych Elblag 65,9
  15. Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół
  Ogólnokształcacych nr 2 Elblag 64,3
  16. Salezjanskie Gimnazjum Niepubliczne w Zespole
  Szkół Salezjanskich Ostróda 63,6
  17. Gimnazjum nr 20 Specjalne dla Uczniów z Chorobami
  Przewlekłymi w Zespole Placówek Specjalnych Olsztyn 63,3
  18. Gimnazjum Publiczne w Wilczetach Wilczeta, pow.
  braniewski 59,9
  19. Gimnazjum Sportowe w Zespole Szkół nr 3 Szczytno 58,9
  20. Gimnazjum nr 4 Ełk 58,3
  20. Gimnazjum Niepubliczne Stowarzyszenia na
  Rzecz Oswiaty w Dobrym Miescie Dobre Miasto 58,3
  22. Społeczne Gimnazjum STO Mikołajki 56,7
  23. Gimnazjum nr 10 w Zespole Szkół nr 2 Elblag 56,6
  24. Katolickie Gimnazjum Społeczne w Biskupcu Biskupiec 56,5
  25. Gimnazjum Gminne w Zespole Szkół w Wilkowie Wilkowo, pow.
  ketrzynski 55,8
  26. Gimnazjum nr 3 w ZS nr 1 Giycko 55,7
  26. Gimnazjum w Zespole Szkół w Jedwabnie Jedwabno, pow.
  szczycienski 55,7
  28. Społeczne Gimnazjum nr 101 Olsztyn 55,5
  29. Gimnazjum nr 3 Olsztyn 55,1
  29. Gimnazjum nr 2 Bartoszyce 55,1
  31. Samorzadowe Gimnazjum Publiczne Pisz 54,2
  32. Gimnazjum w ZS-P w Sepopolu Sepopol 54,0
  32. Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w
  Mrocznie
  Mroczno, pow.
  nowomiejski 54,0
  34. Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa
  Oswiatowego Olecko 53,8
  35. Gimnazjum nr 2 Giycko 52,8
  35. Publiczne Gimnazjum w Wilkasach Wilkasy, pow. giycki 52,8
  37. Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół
  Katolickich w Olsztynku Olsztynek 52,6
  38. Gimnazjum w Zespole Szkół w Marzecicach Marzecice, pow.
  nowomiejski 52,2
  38. Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im.
  ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkół Olecko 52,2
  40. Gimnazjum w Szkotowie Szkotowo, pow. nidzicki 51,4
  41. Gimnazjum w Gródkach Gródki, pow.
  działdowski 51,3
  42. Gimnazjum w Zespole Szkół w Grabowie-
  Wałdykach
  Grabowo-Wałdyki, pow.
  iławski 51,0
  43. Gimnazjum nr 2 w Olecku Olecko 50,8
  44. Gimnazjum w Baniach Mazurskich Banie Mazurskie, pow.
  gołdapski 50,7
  45. Gimnazjum w Wegoju Wegój, pow. olsztynski 50,6
  46. Gimnazjum nr 14 Olsztyn 50,4
  47. Gimnazjum w Wegorzewie Wegorzewo 49,7
  48. Gimnazjum nr 4 w Zespole Szkół nr 4 Mragowo 49,6
  49. Gimnazjum w Korszach Korsze 49,5
  49. Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół
  Ogólnokształcacych w Ornecie Orneta 49,5
  51. Niepubliczne Gimnazjum w Niepublicznym
  Zespole Szkół i Placówek w Ramsowie
  Ramsowo, pow.
  olsztynski 49,4
  51. Gimnazjum w Zespole Szkół w Spychowie Spychowo, pow.
  szczycienski 49,4
  53. Gimnazjum w ZS w Kruklankach Kruklanki, pow. giycki 49,0
  54. Publiczne Gimnazjum w Młynarach Młynary, pow. elblaski 48,9
  54. Gimnazjum w Kobułtach Kobułty, pow. olsztynski 48,9
  56. Gimnazjum nr 1 Lidzbark Warminski 48,8
  56. Gimnazjum nr 4 Elblag 48,8
  58. Gimnazjum w Zespole Szkół w Kazanicach Kazanice, pow. iławski 48,7
  59. Gimnazjum nr 3 Ełk 48,5
  60. Gimnazjum nr 2 Elblag 48,4
  60. Gminne Gimnazjumw Budrach z siedziba w
  Wieckach
  Budry/Wiecki, pow.
  wegorzewski 48,4
  62. Gimnazjum nr 5 Olsztyn 48,3
  63. Gimnazjum w Gronowie Elblaskim Gronowo Elblaskie 48,2
  64. Gimnazjum w Zespole Szkół w Garbnie Garbno, pow. ketrzynski 48,0
  65. Gimnazjum w ZS w Ksieym Dworze Ksiey Dwór, pow.
  działdowski 47,9
  65. Gimnazjum Nowym Miescie Lubawskim Nowe Miasto Lubawskie 47,9
  65. Gimnazjum w Zespole Szkół w Łankiejmach Łankiejmy, pow.
  ketrzynski 47,9
  68. Gimnazjum nr 2 Lidzbark Warminski 47,8
  69. Publiczne Gimnazjum w ZS nr 2 w Narzymiu Narzym, pow.
  działdowski 47,7
  70. Publiczne Gimnazjum w Kraszewie Kraszewo, pow.
  lidzbarski 47,6
  71. Gimnazjum w Zespole Szkół w Jamielniku Jamielnik, pow.
  nowomiejski 47,5
  72. Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół
  Samorzadowych w Starych Juchach Stare Juchy, pow. ełcki 47,2
  72. Gimnazjum nr 2 Ełk 47,2
  74. Gimnazjum nr 1 Szczytno 47,1
  75. Gimnazjum w Zespole Szkół w Pratnicy Pratnica, pow. iławski 46,9
  75. Gimnazjum w Zespole Szkół w Rozogach Rozogi, pow.
  szczycienski 46,9
  77. Gimnazjum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miłakowie
  Miłakowo, pow.
  olsztynski 46,6
  78. Gimnazjum w Zespole Szkół w Sampławie Sampława, pow. iławski 46,4
  78. Gimnazjum w Zespole Szkół w Tuławkach Tuławki, pow. olsztynski 46,4
  80 Gimnazjum nr 1 Ostróda 46,3
  81. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Rol. I
  Ogólnokształcacych w Jagarzewie
  Jagarzewo, pow.
  nidzicki 46,1
  81. Gimnazjum nr 2 Ketrzyn 46,1
  83. Gimnazjum nr 2 Działdowo 46,0
  83. Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół Powszechnych
  w Pasłeku Pasłek 46,0
  83. Publiczne Gimnazjum w Bielicach Bielice, pow.
  nowomiejski 46,0
  83. Gimnazjum nr 2 w Zespole Szkół nr 1 Mragowo 46,0
  87. Gimnazjum Publiczne w Bisztynku Bisztynek 45,9
  87. Gimnazjum w ZS w Płoskini Płoskinia, pow.
  braniewski 45,9
  89. Gimnazjum nr 13 Olsztyn 45,7
  90. Gimnazjum w Kalinowie Kalinowo, pow. ełcki 45,6
  91. Gimnazjum nr 2 Braniewo 45,5
  92. Publiczne Gimnazjum w Stawigudzie Stawiguda, pow.
  olsztynski 45,3
  92. Gimnazjum w Orzyszu Orzysz, pow. piski 45,3
  94. Gimnazjum nr 15 Olsztyn 45,2
  94. Gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej Nowa Wies Ełcka 45,2
  96. Gimnazjum w Kinkajmach Kinkajmy, pow.
  bartoszycki 45,0
  97. Gimnazjum w Milejewie Milejewo, pow. elblaski 44,8
  98. Gimnazjum nr 3 Bartoszyce 44,6
  99. Gimnazjum nr 1 Giycko 44,5
  99. Gimnazjum w Zespole Szkół w Lipowcu Lipowiec, pow.
  szczycienski 44,5
  99. Gimnazjum w Zespole Szkół w Kurzetniku Kurzetnik, pow.
  nowomiejski 44,5
  102. Gminne Gimnazjum w Gronowie Górnym Gronowo Górne, pow.
  elblaski 44,3
  102. Gimnazjum w Zespole Szkół Samorzadowych w
  Stradunach Straduny, pow. ełcki 44,3
  104. Gimnazjum w Lidzbarku Lidzbark, pow.
  działdowski 44,2
  105. Gimnazjum w Zepole Szkół w Rogou Rogó, pow. nidzicki 44,1
  106. Gimnazjum nr 1 w Reszlu Reszel 43,9
  106. Gimnazjum w Zespole Szkół w Janowcu
  Koscielnym
  Janowiec Koscielny,
  pow. nidzicki 43,9
  108. Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 Szczytno 43,8
  109. Gimnazjum w Zespole Szkół w Pisanicy Pisanica, pow. ełcki 43,7
  110. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 z
  Oddziałami Integracyjnymi Ketrzyn 43,5
  111. Publiczne Gimnazjum w Wieliczkach Wieliczki, pow. olecki 43,4
  112. Niepubliczne Gimnazjum w Hartowcu Hartowiec, pow.
  działdowski 43,3
  112. Gimnazjum nr 1 Działdowo 43,3
  114. Gimnazjum nr 8 w ZSO nr 4 Olsztyn 43,2
  114. Gimnazjum w Stankowie Stankowo, pow. Elblaski 43,2
  114. Gimnazjum w ZS w Kandytach Kandyty, pow.
  bartoszycki 43,2
  117. Publiczne Gimnazjum w Swiatkach Swiatki, pow. olsztynski 43,1
  118. Gimnazjum nr 1 Elblag 43,0
  119. Gimnazjum nr 7 Olsztyn 42,9
  120. Gimnazjum nr 1 Ełk 42,8
  120. Gimnazjum w Zespole Szkół w Kolnie Kolno, pow. olsztynski 42,8
  120. Gimnazjum w Lubawie Lubawa 42,8
  123. Gimnazjum w Zespole Szkół w Wielbarku Wielbark, pow.
  szczycienski 42,5
  124. Publiczne Gimnazjum w Bałej Piskiej Biała Piska 42,3
  125. Gimnazjum nr 6 Elblag 42,2
  126. Gimnazjum nr 1 w Pasłeku Pasłek 42,1
  126. Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół w
  Barcianach
  Barciany, pow.
  ketrzynski 42,1
  126. Samorzadowe Gimnazjum w Zabrowie Zabrow, pow. iławski 42,1
  129. Gimnazjum nr 10 Mistrzostwa Sportowego w ZSO
  nr 5 Mistrz. Sportowego Olsztyn 42,0
  129. Gimnazjum w Małdytach Małdyty, pow. ostródzki 42,0
  129. Gimnazjum w Jonkowie Jonkowo, pow.
  olsztynski 42,0
  129. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół
  Samorzadowych Ruciane-Nida 42,0
  133. Gimnazjum Samorzadowe nr 2 z Oddziałami
  Integracyjnymi Iława 41,7
  133. Gimnazjum w Zespole Szkół w Babkach Oleckich Babki Oleckie 41,7
  135. Publiczne Gimnazjum w Iłowie-Osadzie Iłowo-Osada 41,6
  136. Publiczne Gimnazjum w ZS-P w Rynie Ryn 41,5
  136. Gimnazjum nr 2 w Ornecie Orneta 41,5
  138. Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w
  ZSO nr 3 Olsztyn 41,4
  138. Gimnazjum w ZS w Rybnie Rybno, pow. działdowski 41,4
  140. Gimnazjum nr 12 Olsztyn 41,3
  140. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Nowym
  Grodzicznie
  Nowe Grodziczno, pow.
  nowomiejski 41,3
  140. Gimnazjum Samorzadowe nr 1 Iława 41,3
  143. Gimnazjum w Lubominie Lubomino, pow.
  lidzbarski 41,2
  144. Gimnazjum nr 1 Moragu Morag 41,1
  145. Gimnazjum w Zespole Szkół w Radziejach Radzieje, pow.
  wegorzewski 41,0
  146. Gimnazjum w Swietajnie Swietajno, pow.
  szczycienski 40,9
  147. Gimnazjum w Bystrym Bystre, pow. giycki 40,8
  148. Gimnazjum nr 1 w ZS nr 1 Bartoszyce 40,6
  148. Publiczne Gimnazjum w ZPO w Miłkach Miłki, pow. giycki 40,6
  150. Gimnazjum nr 1 Gołdap 40,5
  151. Gimnazjum w ZS we Fromborku Frombork 40,4
  151. Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcacych
  w Wydminach Wydminy, pow. giycki 40,4
  153. Gimnazjum nr 9 Elblag 40,3
  153. Gimnazjum nr 2 Ostróda 40,3
  155. Gimnazjum w Tolkmicku Tolkmicko, pow. elblaski 40,2
  155. Gimnazjum w Swietajnie Swietajno, pow. olecki 40,2
  155. Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 Nidzica 40,2
  158. Publiczne Gimnazjum w Zespole Oswiatowym w
  Mikołajkach Mikołajki 40,1
  158. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w
  Drygałach Drygały, pow. piski 40,1
  160. Publiczne Gimnazjum w Lipowinie Lipowina pow.
  braniewski 40,0
  160. Gimnazjum w Zespole Szkół w Szymonowie Szymonowo, pow.
  ostródzki 40,0
  160. Gimnazjum w ZS w Kisielicach Kisielice, pow. iławski 40,0
  163. Gimnazjum w Zespole Szkół w Dywitach Dywity, pow. olsztynski 39,9
  164. Gimnazjum w Zespole Szkół w Dobrzykach Dobrzyki, pow. iławski 39,8
  164. Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w
  Kijewie Kijewo, pow. olecki 39,8
  166. Gimnazjum nr 19 Specjalne w Zespole Szkół
  Specjalnych Olsztyn 39,6
  166. Gimnazjum Publiczne w Pienienie Pienieno 39,6
  166. Gimnazjum w Dubeninkach Dubeninki, pow.
  gołdapski 39,6
  169. Publiczne Gimnazjum w Suszu Susz, pow. iławski 39,5
  170. Gimnazjum w Lipowie Lipowo, pow. ostródzki 39,3
  171. Publiczne Gimnazjum w Warpunach z siedziba w Warpuny/Zyndaki, pow. 39,2
  Zyndakach mragowski
  171. Gimnazjum w Janowie Janowo, pow. nidzicki 39,2
  171. Gimnazjum w Kozłowie Kozłowo, pow. nidzicki 39,2
  171. Gimnazjum w Zespole Szkół w Jezioranach Jeziorany, pow.
  olsztynski 39,2
  175. Gimnazjum w Barczewie Barczewo 39,1
  176. Publiczne Gimnazjum w Stebarku Stebark, pow. ostródzki 39,0
  177. Gimnazjum nr 1 Braniewo 38,9
  177. Gimnazjum Publiczne w Dobrym Miescie Dobre Miasto 38,9
  177. Gimnazjum nr 2 w Gminnym Zespole Szkół Pisz 38,9
  180. Gimnazjum w Pieckach Piecki, pow. mragowski 38,7
  180. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w
  Pasymiu
  Pasym, pow.
  szczycienski 38,7
  182. Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 Nidzica 38,6
  183. Gimnazjum w Zespole Szkół w Pozezdrzu Pozezdrze, pow.
  wegorzewski 38,5
  183. Samorzadowe Gimnazjum w Zespole Szkół w
  Grabowie
  Grabowo, pow.
  gołdapski 38,5
  185. Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w
  Zespole Szkół nr 2 Nidzica 38,4
  186. Gimnazjum w Zespole Szkół w Satocznie Satoczno, pow.
  ketrzynski 38,3
  186. Publiczne Gimnazjum w Dabrównie Dabrówno, pow.
  ostródzki 38,3
  188. Gimnazjum nr 1 w Górowie Iławeckim Górowo Iławeckie 38,2
  189. Gimnazjum w ZS w Lelkowie Lelkowo, pow.
  braniewski 38,0
  189. Gimnazjum w Zespole Szkół w Bratianie Bratian, pow.
  nowomiejski 38,0
  191. Gimnazjum w Chełchach Chełchy, pow. ełcki 37,9
  191. Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Mazurskiej w
  Miłomłynie
  Miłomłyn, pow.
  ostródzki 37,9
  193. Gimnazjum w Zespole Szkół w Judzikach Judziki, pow. olecki 37,8
  194. Gimnazjum w Woszczelach Woszczele, pow. ełcki 37,5
  194. Publiczne Gimnazjum w Kiwitach Kiwity, pow. lidzbarski 37,5
  194. Gimnazjum nr 7 Elblag 37,5
  197. Gimnazjum w Zespole Szkół z Ukrainskim
  Jezykiem Nauczania w Górowie Iławeckim Górowo Iławeckie 37,3
  198. Gimnazjum w Starym Dłutowo Stare Dłutowo, pow.
  działdowski 37,2
  198. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Rogóu Rogó, pow. lidzbarski 37,2
  198. Gimnazjum w Rychlikach Rychliki, pow. elblaski 37,2
  201. Publiczne Gimnazjum w Sławkowie Slawkowo, pow.
  działdowski 36,9
  201. Gimnazjum nr 3 Mistrzostwa Sportowego w
  Zespole Oswiatowo-Sportowym "Baza" Mragowo 36,9
  203. Publiczne Gimnazjum w Kowalach Oleckich Kowale Oleckie 36,8
  204. Gimnazjum w Zespole Szkół w Dabrówce Dabrówka, pow. piski 36,7
  205. Gimnazjum w Zespole Szkół w Zalewie Zalewo, pow. iławski 36,6
  206. Publiczne Gimnazjum w Prostkach Prostki, pow. ełcki 36,5
  207. Gimnazjum w Purdzie Purda, pow. olsztynski 36,4
  207. Publiczne Gimnazjum w Dzwierzutach Dzwierzuty, pow.
  szczycienski 36,4
  209. Publiczne Gimnazjum w Działdowie Działdowo 36,2
  209. Gimnazjum w Olsztynku Olsztynek 36,2
  211. Gimnazjum w Bezledach Bezledy, pow.
  bartoszycki 36,0
  212. Gimnazjum nr 11 w Olsztynie Olsztyn 35,8
  213. Publiczne Gimnazjum w Sokółkach Sokółki, pow. olecki 35,4
  213. Gimnazjum Gminne w Gietrzwałdzie Gietrzwałd, pow.
  olsztynski 35,4
  213. Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w
  Ostródzie Ostróda 35,4
  216. Gimnazjum nr 6 Olsztyn 35,3
  217. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w
  Baranowie
  Baranowo, pow.
  mragowski 35,2
  218. Gimnazjum w     abim Rogu     abi Róg, pow. ostródzki 35,1
  219. Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół w
  Marcinkowie
  Marcinkowo, pow.
  mragowski 35,0
  220. Gimnazjum w Dobrym Dobre, pow. elblaski 34,9
  221. Gimnazjum Gminne w Karolewie Karolewo, pow.
  ketrzynski 34,8
  221. Gimnazjum nr 1 w Srokowie Srokowo, pow.
  ketrzynski 34,8
  223. Gimnazjum w Zespole Szkół w Samborowie Samborowo,pow.
  ostródzki 34,7
  224. Gimnazjum w Duragu Durag, pow. ostródzki 34,6
  225. Niepubliczne Gimnazjum w Niepublicznym
  Zespole Szkół i Placówek w Wipsowie
  Wipsowo, pow.
  olsztynski 34,4
  226. Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół w
  Olszynach
  Olszyny, pow.
  szczycienski 34,0
  227. Samorzadowe Gimnazjum we Franciszkowie Franciszkowo, pow.
  iławski 33,8
  227. Gimnazjum w Czerwonce Czerwonka, pow.
  olsztynski 33,8
  229. Gimnazjum w Zespole Szkół w Gawlikach
  Wielkich
  Gawliki Wielkie, pow.
  giycki 33,7
  230. Gminne Gimnazjum w Nowakowie Nowakowo, pow.
  elblaski 33,3
  231. Publiczne Gimnazjum w Sorkwitach Sorkwity, pow.
  mragowski 32,4
  232. Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkolno-
  Przedszkolnym w Łukcie Łukta, pow. osródzki 32,1
  232. Gimnazjum nr 2 w Moragu Morag 32,1
  234. Publiczne Gimnazjum w Łaniewie Łaniewo, pow. lidzbarski 31,8
  235. Gimnazjum nr 1 w Biskupcu Biskupiec 31,7
  236. Gimnazjum w Zespole Szkół w Borecznie Boreczno, pow. iławski 31,6
  236. Gimnazjum nr 1 Pisz 31,6
  238. Gimnazjum w Zespole Szkół w Szestnie Szestno, pow. 31,5
  mragowski
  239. Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w
  Wisniowie Ełckim Wisniowo Ełckie 31.1
  240. Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół w
  Szymanach
  Szymany, pow.
  szczycienski 30,5
  241. Gimnazjum nr 5 Elblag 28,9
  242. Gimnazjum Specjalne w Młodzieowym Osrodku
  Wychowawczym w Kamionku Wielkim
  Kamionek Wielki, pow.
  elblaski 27,4
  243. Gimnazjum nr 2 w Barczewie Barczewo 27,0
  244. Gimnazjum w ZSZ w Pasłeku Pasłek 26,3
  245. Niepubliczne Gimnazjum dla Dorosłych Bartoszyce 25,8
  246. Gimnazjum nr 16 Olsztyn 25.0
  247.
  Gimnazjum nr 1 Specjalne dla Uczniów z Autyzmem,
  Sprzeonymi Niepełnosprawnosciami oraz Uposledzeniem
  Umysłowym w stopniu Umiarkowanym lub Znacznym
  Olsztyn 24,7
  248. Gimnazjum dla Dorosłych Ełk 24,4
  249. Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych 'K.L.J.
  Mocarscy" Olsztyn 23,9
  250. Katolickie Gimnazjum Giycko 23,7
  251. Gimnazjum nr 1 w Osrodku Szkolenia i
  Wychowania OHP Mragowo 23,6
  252. Gimnazjum dla Dorosłych w Iławie Iława 23,3
  252. Gimnazjum dla Dorosłych w Nidzicy Nidzica 23,3
  252. Gimnazjum dla Dorosłych w Lidzbarku
  Warminskim Lidzbark Warminski 23,3
  255. Niepubliczne Gimnazjum dla Dorosłych     ak Elblag 22,9
  256. Gimnazjum dla Dorosłych Braniewo 22,8
  257. Gimnazjum dla Dorosłych w Olecku Olecko 22,5
  258. FUTURA – Gimnazjum dla Dorosłych Olsztyn 22,2
  259. Gimnazjum nr 5 dla Dorosłych w CKUPiDN Giycko 22,1
  260. Gimnazjum dla Dorosłych w Centrum Kształcenia
  Praktycznego i Ustawicznego Ełk 22,0
  260. Gimnazjum w Centrum Kształcenia Ustawicznego Elblag 22,0
  262. Gimnazjum w Nidzicy Nidzica 21,3
  263. Publiczne Gimnazjum w Gołdapii Gołdap 20,4
  264. Gimnazjum dla Dorosłych w ZSO nr 1 Olsztyn 18,8

 • MSZA ŚW. W INTENCJI OJCZYZNY i APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA 11 LISTOPADA

  Z okazji Narodowego Święta Odzyskanie Niepodległości  8 listopada w czwartek o godz. 10:3o społeczność naszej szkoły wzięła udział w Mszy Swietej w intencji Ojczyzny, która odbyła się w kościele parafialnym pw. św. Jakuba Apostoła w Kazanicach w koncelebrze ks. prob. Jerzego Hirsza i ks. Zdzisława Licznerskiego.Natomiast 9 listopada, takze z okazji narodowego święta - odbyła sie okolicznościowa akademia .(filmik)

   

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kazanicach
  Kazanice 83 a
  gm.Lubawa
  pow. iławski
  woj. warmińsko-mazurskie
 • 89-6451199

Galeria zdjęć